Vahepala: pettunud

Kõik inimesed ei olegi ilusad ja head?!

Jess, ma käisin eile trennis jälle! Olin vahepeal 2,5 nädalat tõbine nii et tohutult tore (ja raske .. nagu füüsiliselt väsitav :D) on jälle ennast liigutada.

AGA.. keegi pani eile mu tänavapapud pihta.

Ma olen eluaeg trenni ajaks oma jalatsid riietusruumis pingi alla jätnud, sest kapis on enamasti vähe ruumi ja tänavamustusega papude kappi panek koos riiete ja muude asjadega tundub ebameeldiv. Ja no ma olen alati eeldanud, et

  1. kui sul on raha 65€ kuus jõuksi maksta, siis sul on raha ka endale ise riideid ja jalatseid soetada;
  2. keegi ei taha minu kantud ja määrdunud papusid, sest mida ta nendega tegema peaks? Papude vargus tundub tüütu tegevus.. lisaks sellele, et sa pead endale meeldiva stiiliga jalanõud leidma, peab suurus ka veel klappima.

Nüüd ma mõtlen aga, et kas ma olen ainus imelik inimene, kes oma jalatseid kappi ei lukusta? Või kuidas see Eestis käib? Sest 3/4 aastast ei ole seal ju isegi mõeldav sopaseid jalanõusid oma riiete vahele panna.

Igal juhul, läinud nad nüüd on. Mu esimene reaktsioon oli, et ma olen ühiskonnas pettunud, sest ma olen eluaeg inimestest paremini arvanud.

Koju jõudmise ajaks oli mu reaktsioon muutunud küsimuseks – mis mu duššiplätudel viga on? Plätud olid seal samas papude kõrval ja need otsustas varas mulle alles jätta. Huvitav, kas tal hakkas minust kahju (äkki inimesed on ikkagi natukene head!)? Või on ta hügieenifänn, sest tõenäoliselt on ta sama spordiklubi klient? Või siis ikkagi … mis mu plätudel viga on?

20200205_074524
Ok, need olid ka ainult duššiplätudeks ostetud. Aga kui juba siis ilmselgelt jalanumber on meil sama.. lihtne oleks ju mõlemaid olnud võtta?

Igal juhul võtan seda komplimendina, et vähemalt papude osas on mul hea maitse olnud.

Edaspidi usaldan inimesi vähem ja panen kõik asjad alati luku taha.

Või peaks soki papu sisse jätma, sest see tundub ikka ekstraveider kellegi kasutatud sokki varastada. 😀 Ma ilmselgelt ei teeks seda, sest see tundub juba ebaviisakas teiste riietusruumi kasutavate inimeste suhtes. Aga osake minust on uudishimulik, et kas varas oleks sellisel juhul mu soki kaasa võtnud või papust välja tõstnud ja mulle jätnud. Samas.. ta ju ometi ei jätaks mulle ainult plätusid ja valgeid sokke – see oleks ju totaalne moefopaa!

Päikest!
Kati

You Might Also Like

Leave a Reply

Back to top