Uus kodu teletupsumaal

Paar nädalat tagasi sai ära proovitud, et endiselt mahuvad enamus asjad õnneks seljakottidesse ära. Lisaks vahetasime ka elukohta ning kolisime kolmeks nädalaks elusuuruses tegelaskujudega kaunistatud hotelli.

Esimesest välismaakodust lahkumine oli päris suur ettevõtmine – marx tundis ennast halvasti, mistõttu läks mul pool hommikut mõlemi asjade pakkimiseks, võtmete viimiseks jms asjatamiseks seni kuni marx voodis pikutas. Samas muidugi oli mul vähemalt hea olla.

kolime välja.JPG
Kogu meie elu praegu + tegelikult viisin samal hommikul kotitäie riideid ka pesumajja. Naljakas oli matkakoti põhjast leida selliseid asju nagu jope, kampsun, pintsak, teksad.. elusees ei pane ma neid siin selga. Samas.. seni kuni kotti mahuvad ei raatsi ära ka visata- äkki mõnes tuleviku sihtkohas kulub ära?

Meie uus kodu on Kohubist enamvähem sama kaugel kui vana, ainult et lõunas. Tegemist on meie jaoks korraliku upgrade-ga, sest:

  • Soovi korral saaksime kasvõi iga päev ilmselt toateenindust (vs Kohubi korteris iga neljapäev). Samas siiani oleme piirdunud korra nädalas koristusteenustega. Igapäevaselt tuuakse ikkagi tuppa juurde joogivett ja vetsupaberit. Huvitav kui palju nad arvavad et me tualetis käime? 😀
DSC_2193.JPG
Naljakas kui palju voodipesu värv silmamõõtu mõjutab. Peale esimest koristust vahetati lilla voodipesu pruuni vastu. Tükk aega vaatasime, et ei tea kas voodi või madrats vahetati välja – enne oli suurem ja kõrgem. 😀
  • Meil on veekeetja (jee, kohvi) ja suur telekas. Viimast olen ma ühe korra tööle pannud aga isegi kui meil see olemas on siis me endiselt ei ole teleka inimesed.
DSC_2194.JPG
Mõnus avar tuba ja kõrged laed. 🙂
  • Toad on ilusamad ja sipelgavabamad.
  • Dušši surve on parem. 😀 Väikesed rõõmud.
  • Meil on bassein!
telf (5).JPG
Mu helesinine unistus ükssarvega vee peal hulpida on lõpuks täitunud! Küll me pakume hotelli töötajatele palju nalja.
  • Peamajas on ka restoran, kust saab süüa tellida, mis siis tuuakse vastavalt soovile basseini äärde või tuppa.
DSC_2215.JPG
Imeline! 
  • Ümbruskond on imekaunis – ühel pool on vaade mägedele ja teisel pool kauguses näeb isegi merd. Hotelli ala on ilus ja rohelust ning erinevaid veidraid kujukesi täis.
2017-02-14 12.41.07.jpg
Kauguses tükike merd. Esiplaanil bambi, lõvi, lambad ja muu tavaline.
DSC_2213.JPG
Lisaks elututele kujudele on paremal suures puuris ka paabulinnud.
DSC_2199.JPG
Hulk tervitab
  • Toas on ülimõnus aknaalune töö/kirjutamis/lugemisnurgake.
  • Meil on ka mõnna veranda raamatu lugemiseks.
DSC_2195.JPG
Sellised väikesed majad ja verandad on siin.

Meenutab ju teletupsumaad?

DSC_2202.JPG

Need kujud on veidi veidrad aga täitsa kodused juba.

DSC_2198.JPG

DSC_2200.JPG

DSC_2203.JPG
Hambaklambritega lambad on siin väga teemas. Krissu oli oma tuuril kuulnud, et paljudel tailastel on puseriti hambad ja viimasel kahel aastal on breketid jõudsalt populaarsust kogunud. Sellest siis ka breketitega lambad.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et oleme oma kolimisega rahul. 🙂

2017-02-13 16.37.00.jpg
Ilmselgelt õnnelik!

Päikest!
Kati

You Might Also Like

Leave a Reply

Back to top