Üllatus!

Saime suve lõpuni reisiplaanid paika ja jagan muidu toredaid uudiseid. 🙂

Reisiplaanid

Kuigi ma tohutult armastan Aasiat (eelkõige Balit ja Hoi Ani) ja mul on siin veel nii palju nägemata (Filipiinid, Vietnami põhjaosa ja koopad, Ida-Malaisia, Laos,  Kambodža, Taiwan, Java ja muud Indoneesia saared, Jaapan jne) on Aasiast saamas minu mugavusstoon. Ja nagu öeldakse, siis mugavusstsoonist on hea aeg-ajalt välja astuda. Kuna algamas on suvi võtsime vastu otsuse 26. mail (peale Balit) Lõuna-Euroopasse suunduda. Täpsem asukohavalik sõltus eelkõige neljast kriteeriumist:

  1. Kus saab surfida?
  2. Kus on coworking koht?
  3. Kus on soe?
  4. Kus finantsiliselt ka ära elada võimalik on?

DSC01723.jpg

Eelmainitu põhjal osutus meie järgmiseks pikaajaliseks (29. mai – 14. juuli) koduvalikuks Tenerife. Lisaks eelmainitud kriteeriumitele räägivad Tenerife kasuks ka vulkaanid, matkarajad ja sukeldumine.

Enne Tenerifet teeme veel 2,5-päevase vahepeatuse Barcelonas. Olen seal küll kuus aastat tagasi õega käinud kuid Marko jaoks on tegu täiesti avastamata territooriumiga.

Kuna me suve keskel juba niikuinii Euroopas oleme, tekkis mõte ka korra Eestist läbi põigata. Viskame pilgu peale, kuidas see Eesti suvi ka on! Lisaks, korraldame ePPCs juba teist aastat sigavinget Suveakadeemiat, igatseme Markoga Arvamusfestivali, Markol tuleb õde Kanadast külla ning mina pean hambaopile minema. Aa, värskeid herneid tahaks ka kuigi see kehtib nüüd küll ainult minu kohta. Lahkumise pileteid Eestist veel ei ole, aga ilmselt püsime umbes 1-2 kuud paigal ning põgeneme jälle enne sügisvihmasid päikesele lähemale.

Uudised

Tuleb välja, et me Markoga ei saa ikka ilma teineteiseta oldud ning nüüdseks on meie teed meid taas kokku viinud. Balile tulime juba koos tagasi ja kõik on muidu üldse tore. Vot sellised on elu keerdkäigud. 🙂

20180403_181924.jpg

Abipalve

Lähtuvalt kõigest eelnevast, on meil kõigile sõpradele ja tuttavatele üks suur suur palve – palun aidake meil Eestis kodu leida! Igal pool mujal maailmas reisime küll vabalt ringi kuid oma enda kodumaal meil enam pesa ei ole. 🙁 Nii et kui keegi teab kedagi, kellel on Tallinnas alates 14. juulist nt 1-2 kuud korter vaba ning kes tahaks seda ühele nunnule paarikesele üürida, siis pliis andke endast märku! Väga väga tahaks täitsa oma pesa saada. 🙂

Muud nalja

Kevadel käis selline mõte läbi, et andsin oma blogi Eesti Blogiauhindadele üles. 😛 Ei, ma ei looda sealt nüüd suurt tuntust või tunnustust saada. Pigem mõtlesin, et olen EBA nimistust ise varem huvitavaid blogisid leidnud ning äkki kõnetab ka minu kirjutatu kedagi. Erinevate ennast üles andnud blogidega saab tutvuda siin: EBA hääletamine.

haaletamine2018-1.jpg

Juba õige pea suvel kohtume!

Päikest!
Kati

You Might Also Like

Leave a Reply

Back to top