Hüvasti Penang!

Neljapäeval jätsime Penangiga hüvasti. Pakkimine (minu kunagine suur vaenlane) on nüüdseks väga rutiinseks muutunud ning kogu minu elu on hetkel 13kg + läpakas, telefon ja luger. Marko ka, aga ta õnneks pakkis seekord ise.

3d trick art5.jpg
Kallis, ma kahandasin su

Viimastel päevadel me midagi väga suurt seekord ette ei võtnud. Käisime veel 3D Trick Art muuseumis, tegime tööd ja nautisime kodu. Kõige rohkem meeldisid Penangis mulle hommikud – ärkasime mõlemad ilma äratuskellata umbes kell 7, roomasime kohvimasinani ja tegime kohvi voodisse (okei, kui aus olla siis veekeedumasinani, sest viimased 2 kuud jõime me Nescafe 3in1 kohvi.. meenuvad ajad kui ma olin 14-15 ja viimati seda päriselt fännasin). Seejärel nautisime vaadet ja lugesime mõlemad enne päevaga peale hakkamist oma raamatuid.

3d trick art1.jpg

3d trick art2.jpg

Penangi kohapealt on meil Markoga eriarvamused – mulle kokkuvõttes ikkagi meeldis (seni kuni pimedas Georgetowni tänavatel kõndima ei pea). Markole ei meeldinud. Samas, me mõlemad leiame, et Penang on ideaalne soodsalt superilusates elutingimustes elamiseks. Ma läheks tagasi ka värskete mahlade ja Kapitani lõuna pärast.

DSC_1774.JPG
Mu lemmik söök – Kapitanis Chicken Bryani. Need on ilusad nõud.. tihti serveeriti seda ka metallist kandikul (a’la vanglatoit filmides). Ehk välimusepunkte ta palju ei saa aga maitsepunkte see eest topelt.

Ettevalmistudes riigist lahkumiseks vahetasime endale ka natuke Indoneesia raha, et vältida esimesel õhtul pangaautomaadi otsimist nagu Penangis juhtus.

DSC_1787.JPG
Öeldakse, et esimene miljon on magus… me saime lausa esimesed kaks korraga ja oli tõesti. Et aus olla, siis 1 miljon IDRi on umbes 70€.

Aa, no muidugi läksid mul jalanõud jälle katki.. mu praegune trend on, et ma ostan igasse riiki minnes endale uued plätud/sandaalid. Mis värk on? Ehk jälle peab Bali esimesel päeval kohe poodidesse tuuslama minema.

2017-05-07 20.57.20.jpg
Üks lahe asi ka, mis ma Malaisiast ostsin. Esimest korda nägin sellist vidinat Tais ühel nomadil ja tundus hästi mugav – telefoni tassimiseks, käes hoidmiseks netis surfamise ajal ning ka telefoni lauale püsti panekuks kui vaja miskit vaadata vms. Malaisiast leidsin endale ka lõpuks ilusa ja lihtsa (sest neid on igasuguste hellokitty disainidega ka) ja see maksis ainult 3€. Esimese nädala põhjal ütleks et elumugav täiendus telefonile. 🙂

Üks päev oli magusa isu ka..

DSC_1782.JPG
.. ja ostsime Kiderit.
DSC_1785.JPG
Ja mu pettumus oli nii suur! Misasi see on? Kus mu muna on, mida ettevaatlikult pooleks teha ja siis tükihaaval süüa? See ei ole Kinder! 🙁

Nüüd oleme tegelikult juba Balil. Esimesed muljed on positiivsed ja ma olen põnevil, et täna saab ka ümbruskonnaga tutvuma minna (saabusime eile hilja ja pimedas). Ühtlasi toimub ka täna meie jaoks esimene rooftop pidu meie coworking & living kohas ning homme on pool party. Oleme  ootusärevad ja optimistlikud. 🙂

marko.jpg
Marko jooksvalt harjutab juba ka Autraaliasse minekuks
2017-05-11.jpg
Penang näitas meile hüvastijätuks veel viimasel hommikul korteri aknast vikerkaart. 🙂

Järgmine kord juba Balist.

Päikest!
Kati

 

You Might Also Like

Leave a Reply

Back to top