Blogist

Oled sattunud Kati reisiblogisse. Leiad siit soovitusi, seiklusi, kultuurilisi tähelepanekuid, mõtisklusi nomadlusest ja elust enesest, arvustusi jagatud kontoritele (coworking spaces) ning majutuspaikadele.

Käesoleval blogil on eelkõige kaks eesmärki:

  1. unistan oma blogi kaantevahele panekust, et vana ja põdurana kiiktoolis läbielatut meenutada;
  2. soovin jagada tegemisi ning muljeid pere, sõprade ja muude inimestega, kellele mu käekäik või maailma külastamisväärsed kohad korda minna võivad. Üle kõige on mul hea meel kui suudan kelleski reisipisiku sütitada.

 

Minust

2017. jaanuaris viskasin talveriided keldrisse, pakkisin kotid ning asusin digirändurina (digital nomad) Aasiat avastama. Nädala sees teen läpakas tööd, nagu tegin seda varem ka Eestis, ning vabal ajal tutvun uute kohtade ja inimestega.

Kuigi esialgu alustasin Eestist reisi kaksi koos Markoga, siis nüüdseks on meie teed lõplikult lahku läinud.

2017-03-08 17.59.37.jpg
Marko & Kati. Minu esimene reisikaaslane ja muidu suure südamega imeline inimene!

Nüüd reisin vaheldumisi üksi, sõprade või perega – näiteks tuli õde mulle kuuks ajaks külla, siis kohtusin jällegi töökaaslasega digiturunduse konverentsil või sattusin samasse linna juba varem leitud sõpradega.

oed.JPG
Kristi & Kati. Kristi on minu vahva vanem õde. 🙂

Kuigi 2017. aasta jõuluks tulin korra koju külma meenutama, on reisipisik minus veel suur. 2018 saab kindlasti olema täis nii planeeritud kui ka ootamatuid seiklusi!

fb_icon_325x325.png T5OKNZ1-.jpg photo.jpg

Blog at WordPress.com.

Up ↑