Blogist

Oled sattunud Kati reisiblogisse. Leiad siit soovitusi, seiklusi, kultuurilisi tähelepanekuid, mõtisklusi nomadlusest ja elust enesest, arvustusi jagatud kontoritele (coworking spaces) ning majutuspaikadele.

Käesoleval blogil on eelkõige kaks eesmärki:

  1. unistan oma blogi kaantevahele panekust, et vana ja põdurana kiiktoolis läbielatut meenutada;
  2. soovin jagada tegemisi ning muljeid pere, sõprade ja muude inimestega, kellele mu käekäik või maailma külastamisväärsed kohad korda minna võivad. Üle kõige on mul hea meel kui suudan kelleski reisipisiku sütitada.

29351809_10156458439202259_7699120328257761981_o.jpg

Kuidas ma siia jõudsin? 2017. jaanuaris viskasin talveriided keldrisse, pakkisin kotid ning asusin digirändurina (digital nomad) Aasiat avastama. Nädala sees teen läpakas tööd, nagu tegin seda varem ka Eestis, ning vabal ajal tutvun uute kohtade ja inimestega.

Reisikaaslasi jagub mul seinast seina alates sõpradest, töökaaslastest, kutist ja õest kuni reisi vältel leitud uute tuttavateni. Nii mõnedki tripid ja kohad olen ka täitsa üksi ette võtnud.

2017-03-08 17.59.37.jpg
Marko & Kati. Minu esimene reisikaaslane ja muidu suure südamega imeline inimene!
oed.JPG
Kristi & Kati Balil. Kristi on minu vahva vanem õde, kes senini on mind juba kolm korda külastanud (Ko Lantal, Balil ja Sri Lankal). 🙂
5 eestlast segaras2.JPG
Viis eestlast Balil. Sten (vasakul) sattus lihtsalt nädalaks Balit avastama, Annuga (paremalt teine) elasime enne Balit ka kuu aega Vietnamis Hoi Anis koos ning Mammu (keskel) tuli minuga kuuks ajaks Balile elama ja puhkust veetma.
kogu seltskond.jpg
Eestlastest lauamänguseltskond. Taavi (vasakul) ja Erkki (paremal) sattusid minu ja Markoga üheaegselt kuuks Balile elama.