2021 -> 2022

No ma ei tea.. mistahes mured või väljakutsed mul ka aasta jooksul ei olnud, siis kokkuvõttes ei saa ma midagi muud öelda kui et oli hea aasta. Esimese asjana meenuvad ikka just toredad hetked ja seiklused ning kõik muu.. oli mööduv, õpetav või kuidagipidi oluline jõudmaks siia, kus ma praegu olen.

This year will bring you happiness.

Fortune cookie ennustus 2021. aasta algul

Jep, tuleb välja, et fortune cookied ei valeta! Nii läks.

Mis mulle 2021. aastast esimesena meenub?

  • Eelmine talv ja see kui väga ma seda ilu ja lund nautisin. Eelkõige just neid kõiki suusa ja lumelauatrippe Kiviõlli, Valgehobusemäele ja Rootsi.
Peale kolme aastat talve eest põgenemist siis sellised lood. Kõrvuni naeratus näol ja happy puppy.
  • Korteriotsingu protsess, kaasa arvatud ebaõnnestumised, alla andmised ning lõppkokkuvõttes parima tulemuseni jõudmine. Kui eelmine aasta kilkasin, et tegime suured elumuutused ja ostsime auto, siis ma poleks vist kunagi osanud arvata, et aasta hiljem on meil juba ka kodu ja kolmas pereliige.
  • Rummi! Ta liitus meie perega küll alles täitsa aasta lõpus aga no kindlasti oli tegu aasta tippsündmusega. Ja ma ei kujutaks enam ette meie pere Rummita. Kuigi küll suudaksin ma meid juba uues ja veidi suuremas korteris näha. See väike marakratt võtab üksjagu ruumi. 😀
Hommikused raamatuklubid selle nunnukaga on parimad!
  • Kondimootori matkad – need oli nii mõnusad nädalavahetused nii heas seltskonnas. Täpselt kuidagi see oma inimesed ja lihtsalt nii chill, millest reisimise lõpuks puudust tundsin.
  • Töömuudatused – suund kuhu poole ma juba 2020 tõmmet tundsin sai reaalsuseks. See on olnud vägagi väljakutsuv aga samas nii huvitav ja äge. Eriti viimase poole aasta jooksul olen ma nii palju õppinud ja arenenud. Olen rahul sellega, kuhu jõudnud olen ja põnevil sellest, mis mind ees ootab.

Need on just need top5, mis mul eelmisele aastale tagasi mõteldes kohe pähe kargavad. Tegelikult oli imelisi hetki ja seikasid muidugi kordades rohkem. No vähemalt 20 blogipostituse jagu ja pealegi, sest väga palju siia “kaante vahele” ei jõuagi.

Algav aasta tuleb tõenäoliselt küllaltki kodu ja perelainel. Loodetavasti saame lähima kuu-paari jooksul oma uut korterit sisustama hakata ja ehk isegi sisse kolida? Ning oma pisikese rummipalliga on ka üksjagu koos kasvamist ning ühiseid esimesi. Tundub paras aeg natuke rahulikult kõike olemasolevat ja head nautida.

Päikest!
Kati

You Might Also Like

Leave a Reply

Back to top